2016 yılında, tam burslu olarak kazandığım İzmir Gediz Üniversitesi Psikoloji bölümünden onur derecesiyle mezun oldum. 2019 yılında, Ege Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik yüksek lisans programını bitirerek Uzman Psikolog unvanı almaya hak kazandım. Yüksek lisans eğitimimi, “Romantik İlişkide Bireyin Bağlanma Stili Üzerinde Ebeveyn Tutumlarının Etkisi” konulu çalışmam ile tamamladım.
Lisans eğitimi süresince Manisa Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Behçet Uz Devlet Hastanesi gibi kurumlarda stajyer psikolog olarak psikopatolojik vaka çalışmalarına katıldım. Farklı özel eğitim merkezlerinde özel eğitime gereksinim duyan çocuklar ve ailelerine yönelik çalışmalar gerçekleştirdim, özel okullarda öğrenci ve ailelere yönelik danışmanlık, eğitim hizmetinde bulundum.
Türk Psikologlar Derneği’nin bünyesinde, İzmir Depremi ve pandemi sürecinden etkilenen bireylere psikolojik destek sağlamak amacıyla oluşturulmuş olan ekipte görev aldım. Kahramanmaraş depreminde gönüllü psikolojik destek çalışmalarına katıldım.

Uzmanlık alanımı nitelikli kılmak adına; “Bilişsel Davranışçı Terapi’’ eğitiminin yanı sıra Dr. Nevin Dölek’ten ‘’Çözüm Odaklı Terapi’’, Dr. Alp Karaosmanoğlu’ ndan ”’Şema Terapi” ve Türk Psikologlar Derneği’nden “Travma Psikolojisi”, “EMDR Avrupa Akredite 1. Düzey” ,‘’Gottman Çift Terapisi 1. Düzey” ve “Gottman Çift Terapisi 2. Düzey” eğitimlerimi tamamladım. 

2016 yılından bu yana profesyonel olarak; ergen, yetişkin ve çift terapisi alanlarında danışanlarım ile yüz yüze ve online psikoterapi sürecini yürütmekteyim. Terapi hizmetlerine devam ederken aynı zamanda süpervizyon eğitimleri ve vaka incelemelerine devam etmekteyim.

Çift terapisi çalışmalarında ilişki terapisinde dünya üzerinde gerçekleştirilen araştırma temeline sahip ve geçerli bilimsel kanıtlara dayanan tek yöntem olan Gottman Çift Terapisi yaklaşımı ile çalışmaktayım.

Bireysel terapilerimde, kaygı bozuklukları, depresyon, ilişki sorunları, öfke kontrol problemleri, yeme bozuklukları çalışma alanlarımdandır.

Terapi sürecinde danışanlarımla kurduğum ilişkide her danışanın biricik ve tek olduğunu bilerek yola çıkar, koşulsuz kabulün, empatinin ve güven ilişkisinin en temel iyileştirici güç olduğunu inanırım. Sorunların çözümüne giden bu yolculukta danışanlarıma rehberlik etmek, kendilerini tanımalarını sağlamak ve çözüm yollarını birlikte bulmak en özel hedefimdir.